Zjistit vícesdílet na facebooku

Vážení klienti

mám dotaz

Moderní, nově zřízené nestátní zdravotnické zařízení EXTÉ - estetické centrum Vám nabízí dokonalou péči v oblasti zdravotnické estetické. V historickém středu Brna na pěší zóně se o Vás postarají špičkoví lékaři a odborně vyškolený personál.

Stomatologie - zubní lékařiK dispozici jsou tři moderně zařízené stomatologické ordinace určené k provádění běžných zákroků jako ošetření zubních kazů, zhotovení keramických faset a korunek, zubních protéz, estetických výkonů jako je bělení zubů a aplikace zubních šperků. Stomatochirurgická ambulance provádí ošetření defektů chrupu titanovými zubními implantáty, mnohočetné extrakce a další, vše je samozřejmě možné provádět v celkové anestezii. Celkovou anestezii je také možno využít pro bojácné klienty a těžko ošetřitelné děti. Všechny ambulance jsou vybaveny digitáními rentgenovými přístroji. Ke zpřesnění diagnózy slouží vyšetření pomocí radiovisiografie a plně digitální panoramatický rentgen. S jeho pomocí určíme nejen aktuální stav chrupu, ale i čelistních kloubů.REGISTRACE NOVÝCH PACIENTŮ


SMLOUVY SE VŠEMI ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI


KRÁTKÉ ČEKACÍ DOBY

Plastická chirurgieSoučástí centra EXTÉ je i moderně zařízený operační sál určený k operacím z oboru plastické chirurgie. Mezi nejžádanější zákroky plastické chirurgie patří operace prsou – zvětšení prsou, zmenšení prsou, plastická operace uší, nosu, očních víček, liposukce, lifting obličeje, plastická operace břicha, vč. poklesu kůže a rozestupu břišních svalů.Lůžkové zázemí hotelového typu s 24 hodinovou službou nabízí klientům veškerý komfort. K dispozici je jeden dvoulůžkový a jeden jednolůžkový pokoj.

Estetická medicína - kosmetologieProvádíme liposukce a formování těla pomocí přístroje Ultracontour, nabízíme Vakupress i přístrojovou lymfodrenáž. Naše specializace, odbornost a garanční program Vám pomohou k pozitivní změně Vašeho body image.

Estetické centrum EXTÉ patří ke špičce v ČR co do počtu ošetřených pacientů pomocí botoxových a kolagenových injekcí sloužících k redukci mimických vrásek na obličeji.

Laserové centrum - Estetická DermatologieNedílnou součástí zařízení je i laserové centrum zabývající se diagnostikou a odstraněním mateřských znamének a nerovností kůže.

ORL CentrumV oblasti ORL se specializujeme především na nadstandartní výkony jako je odstranění chrápání a chronické rýmy, vše pomocí nejmodernějších typů laserů.

Liposukční centrumProvádíme klasickou liposukci tzv. tumescentní liposukci. Jedná se o chirurgický výkon plastické chirurgie, při kterém se snižují podkožní tukové vrstvy odsátím určitého množství tuku.

Provádíme také tzv. neinvazivní liposukci pomocí přístroje ULTRACONTOUR, kdy pomocí ultrazvukových impulsů dochází k uvolnění tukových buněk a jejich následnému vyloučení z organismu pomocí zesílené lymfodrenáže.

Součástí centra EXTÉ je vlasové studio. Poskytujeme veškeré spektrum služeb včetně prodlužování vlasů a vlasového poradenství.Naše mnohaleté zkušenosti v jednotlivých lékařských oborech v kombinaci s nejmodernějšími typy přístrojů a plně klimatizovanými moderně zařízenými prostory jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.

Lékaři - profil

Novinky

MUDr. Sylvie Slavíková – objednávky ...

[18/02/2020] Pro objednávání k MUDr. Sylvii Slavíkové volejte na tel. č. 542 ...

více

Dentální hygiena – objednávky ...

[13/02/2020] Pro objednávání na dentální hygienu a bělení zubů volejte dentál ...

více

MUDr. Kubíčková Zuzana, nový tel. kontak ...

[10/08/2019] Pro objednávání na laserové odstranění mateřských znamének volej ...

více

OMEZENÍ PROVOZU! ...

[09/07/2019] OMEZENÍ PROVOZU! Z PERSONÁLNÍCH DŮVODŮ JSOU AŽ DO ODVOLÁNÍ ...

více

1-4 | 5-8 | 9-12 | 13-16 | 17-20 | 21-24 | 25-28 | 29-32 | 33-36 | 37-40 | 41-44 | 45-48 | 49-52 | 53-56 | 57-60 |

Exté

Masarykova 12 602 00 Brno
Infolinka: +420 542 215 119
E-mail: info@exte-brno.cz