Zjistit vícesdílet na facebooku

Zubní implantáty titanové

mám dotaz

Pokud chcete vést plnohodnotný život, neobejdete se bez úplných, plně funkčních  zubů. Bohužel lidské zuby jsou velmi náchylné na různá onemocnění a zranění, při kterých často dochází ke ztrátě jednoho či více zubů, problémy se zuby tak průběhu života postihnou takřka každého. V případě, kdy již nelze poškozených zub zachránit, jsme Vám připraveni odborně pomoci s využitím titanových zubních implantátů.  

K dispozici máme tým profesionálních zubních lékařů a chirurgů, moderní zubní ordinace a profesionální chirurgický sál, ve kterém provádíme aplikace dentálních implantátů.


Zubní implantáty: moderní a šetrné řešení zubních náhrad

Při poškození zubů či ztrátě jednoho či více zubů představují kvalitní titanové zubní implantáty elegantní, nejméně invazivní řešení zubních náhrad. Pomocí implantátů ve spojení se zubní náhradou (část, která je viditelná) jsme Vám schopni plnohodnotně nahradit chybějící vlastní zuby v jakémkoliv rozsahu (od jednoho zubu, až po náhradu všech zubů v čelisti). 

Zubní implantáty jsou umělé náhrady zubního kořene, nejčastěji ve tvaru šroubku, které Vám chirurg upevní v čelisti. Ve spojení s pilířem pak tvoří spolehlivý základ pro připevnění nového zubu. V současné době jsou dentální náhrady na takové úrovni, že jsou takřka k nerozeznání od vlastních zubů. Zároveň již více nebolí, jsou elegantní a skvěle plní svoji funkci po mnoho let.

Díky smluvnímu partnerství na stomatologická ošetření se všemi zdravotními pojišťovnami, ošetříme každého, kdo chce mít zdravý a estetický chrup. Ceník zubních implantátů


Moderní systém pro náhradu zubů


V moderní stomatologii jsou dříve často neřešitelné situace již minulostí. Náhrada mezer, či kompletní bezzubé čelisti fixní náhradou, je již možná prostřednictvím titanových implantátů. Omezení jsou minimalizována a věkové hranice jsou také otevřené.

Zásahu samotnému předchází konzultace u zubního lékaře / implantologa, při které je pacient obeznámen s postupem operace, možnými riziky a také s výslednou cenou zákroku.

Předností implantátů je náhrada jedné, či více mezer v chrupu, a to bez broušení okolních, mnohdy naprosto zdravých zubů.

Standartní postup spočívá v zavedení fixtury - implantátu do obnažené kosti a následné zhotovení suprakonstrukce - naddásňové části zubu. Implantáty jsou zhotoveny moderními postupy z biokompatibilních materiálů, které zajišťují vhojení implantátu do kosti a snižují riziko odmítnutí na mizivé procento. Volba implantátu, stejně tak i doba hojení je individuální a je také součástí konzultace.

Na naší klinice Exté v centru Brna disponujeme nyní systémy STRAUMANN /Švýcarsko/ a ALPHA - BIO /Izrael/.
Oba systémy jsou řazeny mezi top nabídku dnešních implantátů, čemuž odpovídá i doživotní záruka.

Další nadrámcové zákroky - jako doplnění nedostatku kosti - augmentace, či sinus lift jsou řešeny zvlášť a značně pak ovliňují další postup, hlavně z hlediska časového.

Zákrok je prováděn v lokálním znecitlivění, takže pacient necítí žádnou bolest a může po operaci ihned odejít. Pro bojácné klienty můžeme nabídnout ošetření v celkové anestezii.

Implantace je dnes jedno z nejmodernějších řešení ve stomatologii a možnost léčby je otevřena každému. Neváhejte se tedy informovat na tel.: 542 215 119.MOŽNOST OŠETŘENÍ V CELKOVÉ ANESTESII !

 

Lékaři - profil

Novinky

MANUÁLNÍ A PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ - TRV ...

[01/07/2011] NABÍZÍME TRVALÉ SNÍŽENÍ CEN U MANUÁLNÍ A PŘÍSTROJOVÉ LYMFODRENÁŽ ...

více

PRONÁJEM KOMPLETNĚ VYBAVENÉHO CHIRURGICK ...

[15/03/2011] Vážená paní doktorko, pane doktore,k provádění Vašich ambulantní ...

více

Operace prsou -zvětšení prsou, zmenšení ...

[08/03/2010] Vážené klientky,nejste spokojené se svými prsy?Uvažujete o zvět ...

více

Prezentace nových kosmetických výrobků ...

[14/02/2010] Vážené dámy a pánové,dne 17.2.2010 od 17:00 hod. proběhne v naše ...

více

1-4 | 5-8 | 9-12 | 13-16 | 17-20 | 21-24 | 25-28 | 29-32 | 33-36 | 37-40 | 41-44 | 45-48 | 49-52 | 53-56 | 57-60 |

Exté

Masarykova 12 602 00 Brno
Infolinka: +420 542 215 119
E-mail: info@exte-brno.cz